הגדלת איבר המין

הגדלת איבר המין באמצעות חומצה היאלורונית: כל המידע החיוני

ד”ר בז’וריאנו – הגדלת איבר המין ללא ניתוח

גברים רבים אינם מרוצים מגודלו של איבר המין. הבעיה הנפוצה פוגעת בתחושת הדימוי העצמי, בביטחון ואף עלולה להשליך על מערכות היחסים הזוגיות והחברתיות. הזרקות חומצה היאלורונית להגדלת איבר המין מהוות טיפול בטוח ויעיל המסייע בהגדלת איבר המין הגברי ללא כל כאב או תופעות לוואי: כל המידע שחשוב לדעת לפני הטיפול:

חומצה היאלרונית היא חומר טבעי הנמצא באופן טבעי בחלקי הגוף השונים, בעיקר בעור ובמפרקים. החומצה היא בעלת יכולת לספיחת נוזלים ולמעשה מולקולה אחד של חומצה היאלורונית מסוגלת לספוג כ-500 מולקולות של מים. מכאן יכולתה של החומצה ההיאלורונית ליצור נפחים.

ההתבגרות הפיזית מביאה לירידה בכמות החומצה ההיאלורונית באיברי הגוף, בהם גם באיבר המין הגברי. הטיפול בהזרקות חומצה היאלורונית מתבצע על מנת לעבות ולהאריך את איבר המין.

כיצד מתבצע הליך הגדלת איבר המין בעזרת חומצה היאלורונית?

החומצה ההיאלורונית המוזרקת היא חומר סינטטי הנמצא בשימוש רווח בטיפולים אסתטיים שונים לשם שיפור מראה עור הפנים והגוף. בנוסף, היא יעילה גם בהגדלת איבר המין הגברי: הזרקות החומצה מסייעות בהשבת הנפח לאיבר המין וכן גם תורמות להארכתו. למעשה, טיפול הזרקות אחד מסייע בהגדלת קוטרו של איבר המין הגברי במצב של רפיון ב-2.5-3 ס”מ ובהארכתו בכ- 1-1.5 ס”מ. בזקפה, היקפו של איבר המין צפוי לגדול אף יותר. תוצאות הטיפול בהתייחס לקוטרו של איבר המין נראות באופן מידי.

הזרקות חומצה ההיאלורונית מתבצעות במרפאת הרופא המומחה בדיסקרטיות ופרטיות. מדובר בהליך קצר הנמשך 15-20 דקות ומתבצע תחת הרדמה מקומית.
לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן מידי ללא כל הגבלה, למעט הימנעות מפעילות מינית במשך כשבוע לאחר הטיפול.
המטופל נמצא בהשגחה מתמדת של הרופא המומחה לאחר הטיפול. כשבועיים ממועד ביצוע ההזרקות, מתבצעת פגישת ביקורת בה יוחלט אם יש צורך בתיקון. חשוב לציין כי הזרקות החומצה ההיאלורונית אינן מערבות כל סיכון, למעט סיכוי נדיר מאוד להתפתחות של זיהום מקומי. כדי למנוע אותו ניתן טיפול אנטיביוטי לאחר ביצוע ההזרקה.

למי מתאימים טיפולי ההזרקות?

למרות שבקרב הרוב המוחלט של הגברים גודלו של איבר המין הוא נורמלי, רבים מהם אינם מרוצים ממנו. אי סיפוק מגודלו של איבר המין משפיע על מאפיינים שונים באישיותו של הגבר, והוא בעל השלכות ניכרות על תחושת הדימוי העצמי, על הביטחון העצמי וכן על מערכות היחסים הזוגיות.

הטיפול בהזרקות חומצה היאלורונית מהווה פתרון יעיל, פשוט וטבעי, המאפשר קבלת תוצאות מידיות. הזרקות החומצה נועדו לכל מטופל שאינו מרוצה מגודלו של איבר המין מסיבות שונות. חשוב לציין כי ההחלטה בנוגע לביצוע הטיפול מתבצעת רק לאחר פגישה מקדימה עם הרופא המומחה, לשם בחינת הבשלות ומצבו הנפשי של המטופל.


מה חשוב לדעת לפני ביצוע ההזרקות?

לשם קבלת תוצאות מיטביות ומניעת סיבוכים, הפעולה חייבת להתבצע על ידי רופא בעל ידע וניסיון בביצוע הזרקות חומצה היאלורונית לאיבר המין. הרופא המומחה יבצע את ההזרקות בצורה מבוקרת לאזורים ספציפיים באיבר המין, כדי למנוע פגיעה בכלי הדם או בעצבים.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ?

התקשרו לקליניקה למספר 03-5289076 או פנו אלינו בהודעה