ההשלכות מאי סיפוק

לא רק בעיות בזוגיות: על ההשלכות של חוסר סיפוק מגודלו של איבר המין

בכל הנוגע לאיבר המין, נראה שהגודל כן קובע: אי סיפוק מגודלו של איבר המין עלול להוביל להשלכות ניכרות על הדימוי העצמי, הביטחון וכן גם על מערכות היחסים הזוגיות והחברתיות

למרות שבקרב כ-70% מהגברים גודלו של איבר המין הוא נורמלי, רבים מהם חווים חוסר סיפוק מגודלו וממראהו של הפין. חוסר סיפוק זה עלול לפגום במגוון תחומי החיים, להקשות על יצירה והתמדה במערכות היחסים הזוגיות והוא אף יכול להוות מקור לבושה רבה. לכן, גברים רבים מחפשים אחר פתרונות להגדלת איבר המין.

פגיעה בדימוי העצמי ובושה גדולה

גודל איבר המין משפיע על מאפיינים שונים באישיותו של הגבר: החשיפה לגברים אחרים במצב של רפיון איבר המין וההשוואה אליהם, מובילה לעיתים לפגיעה בדימוי העצמי, לחוסר סיפוק מגודלו של איבר המין ולבושה גדולה. כתוצאה מכך, עלולה להיפגע תחושת הביטחון העצמי והחברתי. בנוסף, חוסר סיפוק מאיבר המין עלול להוביל לתמורות שליליות גם בכל הנוגע למערכות היחסים הזוגיות, לגרום לבעיות בתפקוד המיני, לחוסר הנאה של בני הזוג מחיי המין, להתפתחות חרדת ביצוע ואף להימנעות מאינטראקציה אינטימית.

גורמים אלה מובילים לחיפוש אחר טיפולים שונים לפתרון הבעיה, שחלקם אינם יעילים ואף עלולים להיות מסוכנים ולהוביל להשלכות קיצוניות.

אז מה הפתרון?

הזרקות חומצה היאלורונית לאיבר המין הם טיפול פשוט ויעיל שאינו מערב פעולה פולשנית, ומסייע בהגדלת קוטרו והארכתו של איבר המין. הפעולה מתבצעת במרפאת הרופא המומחה בצורה מבוקרת ומספקת שינוי מידי בהיקף הפין, תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים.

טרם לביצוע ההזרקות מתבצעת פגישה מקדימה עם הרופא המטפל המשמשת להבנת מטרות הטיפול הרצויות על ידי המטופל וכן הצגת התוצאות האפשריות.  במקרים רבים, המקור לבעיית אי הסיפוק מגודלו שאיבר המין הוא פסיכולוגי ולא פיזיולוגי, אך הטיפול עשוי להשפיע רבות על יחסי המין, על הביטחון העצמי ועל תחושת הדימוי העצמי. בפגישה המקדימה מתבצע הסבר מקיף על תהליך הטיפול וכן גם בדיקה פיזית לשם תכנון אסטרטגיית הטיפול. חשוב לציין כי לא מדובר בטיפול שבלוני, אלא לכל מטופל נתפרת חליפה טיפולית בהתאם לנתוניו ולרצונו.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ?

התקשרו לקליניקה למספר 03-5289076 או פנו אלינו בהודעה