טיפולים להגדלה

הגדלת איבר המין באמצעות חומצה היאלורונית: כל המידע החיוני

הגדלת איבר המין: מהם הטיפולים הקיימים ואיך בוחרים את הטיפול המתאים?

גודלו של איבר המין מהווה נושא בעל משמעות גדולה עבור גברים רבים, ואי סיפוק ממנו טומן בחובו השלכות פסיכולוגיות וחברתיות ניכרות. על כן, השיטות השונות להגדלת הפין צברו תאוצה והן מספקות מענה עבור גברים בגילאים שונים: מהן השיטות הקיימות, מה החסרונות הכרוכים בהם ואיזו שיטה עדיפה? כל המידע החיוני

השיטות השונות להגדלת איבר המין צברו תאוצה בשנים האחרונות והן מספקות מענה לגברים בגילאים שונים אשר מחפשים אחר פתרונות להגדלת איבר המין. אי סיפוק מגודלו של איבר המין משפיע על מאפיינים שונים באישיותו של הגבר ועלול להוביל לפגיעה בתחושת הדימוי העצמי וכתוצאה מכך גם להשליך על היחסים החברתיים והזוגיים. למרות שקיימים מגוון טיפולים אשר מציעים פתרון לבעיה הגברית הנפוצה, לא כולם יעילים וחלקם אף עלולים לגרום לסיבוכים שונים. לפניכם, הטיפולים שיסייעו בהגדלת איבר המין, היתרונות – והחסרונות בשיטות השונות.

הזרקות סיליקון

הזרקות סיליקון היו נהוגות בעבר להגדלת איבר המין. במהלך הפעולה הוזרק חומר סילקוני לאיבר המין, ששימש להארכתו ולהגדלת היקפו.
למרות שמדובר בפתרון קבוע שעשוי לתרום להגדלת קוטרו ולהארכתו של הפין, הזרקות הסיליקון לאיבר המין אינן חפות מסיבוכים: ההזרקות עלולות להוביל לייצור של גושי סיליקון באזור המהווים בעיה אסתטית ניכרת ואף עלולים לגרום להפרעה משמעותית בחיי המין. סיבוך זה ניתן לפתרון רק באמצעות פעולה כירורגית להוצאת החומר שהוזרק מהאזור ובשל כך פעולה זו לא נהוגה עוד בישראל.

הזרקת שומן עצמי לאיבר המין

שיטה נוספת להגדלת איבר המין הגברי מתבצעת תוך שימוש בשומן עצמי המוזרק לאיבר המין. הזרקת השומן העצמי מבוססת על שאיבת תאי שומן מאזורים אחרים בגופו של המטופל והזרקתם בצורה מבוקרת לפין על מנת לעבות אותו.

בניגוד להזרקות הסיליקון, הזרקות השומן אינן מחייבות הזרקת חומר זר לאיבר המין, אך פעולה זו מערבת גם היא חסרונות שונים. ראשית, ביצוע הזרקות השומן כרוכות בפעולה כירורגית המערבת סיכונים וסיבוכים. בנוסף, הצלחת הפעולה נתונה בספק, מאחר וחלק מהשומן נספג במהירות ועל כן יש צורך לחזור עליה מספר פעמים. מעבר לכך, לאחר הטיפול מתקבל מראה “עשוי” ומורגש. חלקי השומן גדולים יחסית ועל כן הזרקתם מספקת תוצאה לא אסתטית.

הזרקות חומצה היאלורנית

הזרקות חומצה היאלורונית להגדלת איבר המין הן שיטה חדשנית המתבססת על חומר הקיים באופן טבעי בגופנו ומשמש לטיפולים שונים בתחום הרפואה הקוסמטית. ההזרקה מתבצעת בהרדמה מקומית על ידי רופא מומחה באופן מבוקר. לאחר ההזרקה נראה שינוי מידי בהיקף הפין, תוך שמירה על מראה ותחושה טבעיים.

היתרון המרכזי בהזרקות החומצה ההיאלורונית נעוץ בעבודה כי מדובר בחומר הקיים באופן טבעי בגופנו. בשל כך, טיפולי ההזרקות אינם מערבים סיבוכים או סכנות. כמו כן, מעבר להגדלת היקף איבר המין, ההזרקות מסייעות גם בהארכתו של הפין. חשוב לציין כי הזרקות החומצה ההיאלורונית הן תהליך הפיך, ובמידה והמטופל אינו מרוצה מהתוצאה או במקרים בהם יש צורך בתיקון, ניתן לבצע המסה נקודתית המפרקת בקלות את החומצה. הזרקות החומצה ההיאלורונית משוות לאיבר המין מראה טבעי ולא עשוי והן אינן “מסגירות” את ביצוע הפעולה.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ?

התקשרו לקליניקה למספר 03-5289076 או פנו אלינו בהודעה