סיפור אישי

הפתרון ששיפר את תחושת הדימוי העצמי והביטחון: סיפור אישי

shutterstock_730313104

ד”ר מיכאל בז’וריאנו הראשון בישראל בהגדלת איבר המין.

במהלך ההתייעצות מבצע ד”ר בז’יוריאנו  תיאום ציפיות אל מול המטופל ומספק מענה יסודי ואמיתי למטופליו בכל הנוגע לתהליך הטיפול ולהשגת התוצאות.

ד”ר מיכאל בז’יוריאנו דוגל בהשגת תוצאה אסתטית מיטבית, תוך שמירה על מראה טבעי ונאה ככל הניתן ומאמין כי בניית קשר אישי עם המטופל המושתת על אמון הדדי, מהווה בסיס איתן להצלחת הטיפולים השונים.

סיפור אישי

זה לא סוד שגודלו של איבר המין הגברי משפיע באופן ניכר על הביטחון העצמי, הדימוי ועל תחושת הגבריות. כך גם היה במקרה של גיא (שם בדוי), ספורטאי צעיר ובטוח, שלמרות שהיה נראה שיש בידיו את כל המאפיינים שיאפשרו לו להיות שלם עם עצמו, הרגיש שדבר מה חסר.

“הטיפול הדיסקרטי והיחס המקצועי גרמו לי להרגיש שאני במקום הנכון”


“למרות שקיימות אפשרויות רבות בשוק להגדלה ועיבוי של איבר המין, הטיפול הדיסקרטי, היחס המקצועי והתמיכה של ד”ר בז’וריאנו גם לאחר הטיפול, גרמו לי להרגיש שבחרתי בחלופה הנכונה והבטוחה ביותר. השיפור במראה והגודל של איבר המין לא רק תרם לתחושת הדימוי העצמי שלי, אלא גם שיפר את היחסים האינטימיים והתפקוד המיני. הבחירה ברופא מקצועי שמספק יחס אישי ומבין את הצורך בדיסקרטיות ופרטיות בכל שלב בטיפול, היוותה עבורי חוויה חיובית ומוצלחת שהניבה בסופה גם תוצאות מספקות”.

מה הגורמים שהובילו אותך לצורך בטיפול?

“אני נשוי לאישה מדהימה ויש לי שישה ילדים. אני עוסק בספורט תחרותי, דבר שהשפיע לטובה על הדימוי העצמי שלי”. למרות זאת, משהו היה חסר: “אני בחור דיי גדול ושרירי ובמשך תקופת זמן לא מבוטלת הרגשתי כי גודלו של איבר המין אינו תואם את המראה החיצוני שלי” מעיד גיא ומוסיף: “למרות שחוסר סיפוק זה לא היווה אף פעם מכשול בחיים הזוגיים ולא מנע ממני ליצור קשרים אינטימיים, הוא הפריע לי ברמה האישית. הרגשתי תמיד שזה הדבר שחסר כדי שאהיה שלם לחלוטין עם עצמי”.

לד”ר בז’וריאנו הגיע גיא במקרה, כשחיפש פתרונות לבעייתו: “הגעתי לד”ר בז’וריאנו לאחר חיפוש שגרתי באינטרנט כדי להבין מהם הטיפולים הקיימים להגדלת איבר המין. החלטתי לקחת את הסיכון וקבעתי פגישת ייעוץ. מהפעם הראשונה בה דרכתי במרפאה ידעתי שיש לי על מי לסמוך. ד”ר בז’וריאנו השרה עלי ביטחון רב, הוא נתן לי מקום לפרט על הצורך שלי בטיפול והסביר לי בפירוט על מהלך הטיפול בהזרקות חומצה היאלורונית”.

הזרקות חומצה היאלורונית להגדלת איבר המין הן טיפול בטוח ולא פולשני הנועד כדי להגדיל את קוטרו של איבר המין ולסייע בהארכתו. למעשה, החומצה ההיאלורונית היא חומר המצוי בגופנו באיברי הגוף השונים, כמו המפרקים והעור. החומצה המוזרקת היא חומר סינטטי המיוצר בתנאי מעבדה, אשר נמצא בשימוש שנים רבות לשם טיפולים אסתטיים שונים. “הטיפול היה קצר מאוד וארך כ-20 דקות. ההזרקות עצמן לא היו מלוות בכל תחושת כאב או אי נוחות. לאחר כיממה, כאשר הופיעה נפיחות מקומית התקשרתי מיד לד”ר בז’וריאנו שהסביר בסבלנות שמדובר בתופעה שגרתית הנובעת מתכונותיה הטבעיות של החומצה לספיחת נוזלים וכי היא צפויה לחלוף לאחר מספר ימים” משחזר גיא.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ?

התקשרו לקליניקה למספר.. 054-7316948 או פנו אלינו בהודעה