שאלות ותשובות

הזרקות חומצה היאלורונית להגדלת איבר המין: 6 השאלות שחשוב לשאול לפני הטיפול – והתשובות להן

הזרקות החומצה היאלורונית להגדלת איבר המין הן פעולה רפואית המשמשת להגדלת קוטרו והארכתו של איבר המין. כדי להקל על ההליך ולאפשר לך לבצע את הבחירה הנכונה ביותר, הכנו עבורך מקבץ שאלות נפוצות – ואת התשובות להן

073-7021783

הטיפול מתבצע במרפאת הרופא המומחה בפגישה אחת. מדובר בפעולה קצרה האורכת כ-15-20 דקות ומתבצעת תחת הרדמה מקומית. במהלך הפעולה, לאחר ביצוע ההרדמה, יזריק הרופא המטפל את החומצה בצורה מבוקרת לפין. לאחר ביצוע ההזרקות ניתן לשוב לפעילות באופן מידי.

073-7021783

הזרקות החומצה ההיאלורונית הן הליך בטוח מאוד שאינו גורר כל סיבוכים או סיכונים. לאחר ההזרקה יכולה להתפתח תגובה אלרגית קלה שתתבטא באודם מקומי וגרד. מדובר בתופעת לוואי נדירה מאוד הניתנת לטיפול באמצעות תרופות לטיפול באלרגיה. ביצוע ההזרקות במרפאה על ידי רופא מומחה מצמצם את הסיכוי להתפתחות הסיבוכים הנדירים והופך את הפעולה ליעילה ובטוחה מאוד.

073-7021783

בשל העובדה שההזרקות מתבצעות תחת הרדמה מקומית, הן אינן כרוכות כלל בכאב. לאחר ביצוע הפעולה עלולה להיות מורגשת תחושת אי נוחות קלה שתחלוף לאחר כשבוע ימים. בנוסף, עלולה להתפתח נפיחות באזור ההזרקה הנובעת מהפעולה עצמה וגם היא צפויה לחלוף תוך מספר ימים.

073-7021783

תוצאות הטיפול, בכל הנוגע לקוטרו של איבר המין, יראו מיד לאחר ביצוע ההזרקות. הארכת איבר המין תורגש לאחר חודש וחצי עד חודשיים ממועד ביצוע הפעולה. לאחר כשבועיים תתקיים פגישת ביקורת ותיקון במידה ונדרש. חשוב לציין כי התוצאות נשמרות לשנה וחצי עד לשנתיים. לאחר תקופת זמן זו ניתן לחזור על הפעולה על פי רצונו של המטופל.

073-7021783

הטיפול אינו משפיע כלל על הפוריות והוא אינו מערב את נוזל הזרע. כמו כן, הזרקות החומצה ההיאלורונית אינן גורמות לבעיות בתפקוד המיני או לבעיות זקפה ועל כן נחשבות לבטוחות מאוד.

073-7021783

הטיפול אינו גורם לכל שינוי בתחושה של איבר המין. לגבי מראה איבר המין, חשוב לציין כי בכל מצב בו מוחדר חומר זר לגוף משתנה צורת האיבר. על כן, המטופל צריך להיות מוכן לכך שיראה שינוי בפרופורציות ובמראה הפין. טיפול על ידי רופא בעל ניסיון בטיפולי ההזרקות יסייע בקבלת תוצאה טבעית ולא “עשויה”.

מרכז רפואי שקד

מרפאתו של דר’ גורן עוסקת באורתופדיה כללית על כל גווניה- בעיות ומחלות מפרקים, טראומה אורתופדית, בעיות גב, בעיות שרירים ורקמה רכה.
בנוסף מתמחה דר’ גורן בפציעות ספורט ורפואת ספורט, התאמת פעילות גופנית למגבלות אורתופדיות, כירורגיה של הברך – ביצוע ארטרוסקופיות, שחזור רצועות, החלפת מפרק הברך.
במרפאה מתבצעות הזרקות של חומרים מתקדמים כגון: חומצה היאלורונית, קורטיזון, PRP.
דר’ גורן עובד כרופא עצמאי בקופ”ח מאוחדת, נותן דעה שנייה ו/או ניתוחים בכל חברות הביטוח, מנתח מבוטחי מכבי שירותי בריאות בביה”ח אסותא לב המפרץ.

יחס אישי

המרכז בראשותו של ד”ר גורן צבי שם דגש על רמת השירות, היחס הבין אישי ותקשורת זמינה עם לקוחותינו, דבר העוזר בתהליך ניהול התיק הדורש בהרבה מהמקרים משאבים פיזיים, מקצועיים ורגשיים. המקרה של הלקוח נמצא במרכז ובהתאם לכך נעשים מאמצים מקסימליים במסגרת עבודת המקרה, להגיע לתוצאות המרביות שיטיבו עם הלקוח.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ?

התקשרו לקליניקה למספר.. 073-7021783 או פנו אלינו בהודעה